آموزش چگونگی پشتیبانی یک سیستم

آموزش برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی آرناد

 برای برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی آرناد بخشی با نام تیکت را فراهم آورده ایم تا شما به راحتی بتوانید با بخش های مختلف تیم پشتیبانی و طراحی آرناد ارتباط برقرار کنید و مسائلی که از زمان ساخت تا تحویل سیستم و بعد از آن به وجود می آید را رفع کنید.

در این قسمت کار با تیکت و برقراری ارتباط با پشتیبانی را به شما آموزش می دهیم.

آموزش کار با تیکت

  1. ابتدا وارد سایت آرناد می شوید.
  2. در هدر سایت چند گزینه وجود دارد که یکی از آنها ثبت تیکت است.
  3. وارد قسمت ثبت تیکت می شوید حالا نیاز دارید که شماره تلفن خود و کد ارسال شده را وارد  کنید؛ اکنون شما عضو تیکت آرناد هستید.
  4. کافیست روی گزینه ارسال تیکت جدید بزنید.
  5. شما باید به چند سوال پاسخ دهید و سپس روی دکمه ارسال تیکت کلیک کنید.
  6. پرسش ها:

متناسب با پرسشی که دارید از بین چهار بخش یک گزینه را انتخاب کنید برای مثال اگر سیستم خود را تحویل گرفته اید پس باید به بخش پشتیبانی سیستم های تحویل شده تیکت بزنید

در ابتدا باید نوع تیکت را از بین گزینه های مختلف انتخاب کنید.

سپس عنوان تیکت خود را با توجه به پرسشتان بیان کنید.

ودر مرحله آخر توضیح کامل را در قسمت محتوا یادداشت می کنید و اگر لزومی داشت تصویر یا فایل مد نظرتان را نیز میفرستید.

 

آموزش تغییر سایز عکس و کم کردن حجم عکس ها

طراحی اولیه سیستم شما توسط تیم طراحی آرناد صورت می گیرد 

اما بعد از تحویل سیستم ؛ ممکن است نیاز داشته باشید عکس محصولات را وارد کنید یا تغییراتی در سیستم خود ایجاد کنید به همین دلیل در این قسمت به شما آموزش می دهیم که چگونه عکس ها را آپلود کنید و سایز و حجم  آنها را تغییر دهید.

آموزش تغییر سایز عکس ها

شما باید توجه داشته باشید که زیبایی اپلیکیشن به شما کمک می کند که کاربران مدت زمان بیشتری در اپلیکیشن شما وقت بگذرانند و آسان تر با اپلیکیشن شما ارتباط بر قرار کنند؛ مخاطبی که از طراحی و برنامه نویسی چیزی نمی داند و جزء عموم مردم است؛ یکی از مواردی که باعث اطمینان وی به اپلیکیشن شما می شود زیبایی و جذابیت بصری است که در سیستم شما مشاهده می کند ؛ پس باید سعی کنید از عکس هایی زیبا برای  بخش های مختلف اپلیکیشن استفاده کنید.

تیم طراحی آرناد به شما پیشنهاد می دهد که وقتی وارد پنل مدیریت می شوید و می خواهید عکس هایی جدید را آپلود کنید به سایز عکسی که در آن قسمت نوشته شده توجه کنید؛ اگر سایز عکس ها اشتباه باشند جذابیت بصری اپلیکیشن شما از بین می رود و رفته رفته کاربران کم تر از اپلیکیشن شما استفاده خواهند کرد. 

بهترین نرم افزاری که در ویندوز و مکینتاش می توانید به آسانی به وسیله آن سایز عکس ها را به سایز مشخص شده تغییر دهید نرم افزار فتوشاپ است در اینجا ویدیویی برای انجام این مهم بارگذاری می کنیم.

 مشاهده ویدیو:

آموزش کاهش حجم عکس ها بدون تغییر در سایز یا کیفیت توسط سایت تاینی پی ان جی

عامل مهم دیگری که در یک سیستم قابل توجه کاربران است سرعت کار آن سیستم است ازدو عامل مهم قدرت سروری و برنامه نویسی که بگذریم موارد کوچک تری هم هستند که در سرعت دخیل اند

برای مثال  عکس هایی که در یک اپلیکیشن بارگذاری شده است؛  اگر حجم مناسبی داشته باشند؛ به آن سیستم کمک می کند که سرعت بهتری داشته باشد اما حالا شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که چگونه می توانید حجم یک عکس را کم کنید؟

در پنل مدیریت تیم آرناد ذکر شده است که حجم عکس ها نباید بالای ۳۰۰کیلو بایت باشد؛ جز برای برخی قسمت ها که می توانید عکس هایی با حجم یک مگابایت هم اضافه کنید اما بهترین گزینه حجم ۵۰۰کیلو بایت است تا سیستم شما از سرعتی مناسب برخوردار شود.

یک سایت با عنوان Tiny PNG در زمینه کم کردن حجم عکس ها وجود دارد که به آسانی می توانید عکس مورد نظر را در این سایت درگ کنید و سپس عکسی با حجم بسیار کم به شما تحویل می دهد شما عکس را دانلود می کنید و در پنل مدیریت در قسمت مورد نظرتان عکس را بارگذاری می کنید.

Screen Shot 1400 01 19 at 17.48.21

با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید

اگر در مدیریت سیستم خود دچار مشکل شدید یا اینکه پرسش هایی برایتان به وجود آمد در وهله ی اول تیم پشتیبانی ما در قسمت 

تیکت برای خدمت رسانی به شما آماده کمک رسانی هستند.

اما شما می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل کنید و به کمک پشتیبان های شرکت برنامه نویسی آرناد مشکلات و پرسش های احتمالی را بر طرف کنید

شماره تماس: 09357595777

شماره تلفن:  ۳۲۷۸۰۳۹۷ ۰۸۶

 شماره تلفن: ۳۲۲۳۵۶۸۳ ۰۸۶